Apartmány a Restaurace Na RychtěLipová 244, Lipová-lázně, tel: 584 421 295, e-mail: narychte@email.cz
Apartmány a Restaurace Na Rychtě
Novinky

Apartmán Domeček pronajímáme na letní prázdniny

 

 

 

 VOLNÉ APARTMÁNY - 300 Kč- VÝBORNÁ ČESKÁ KUCHYNĚ -  300 Kč

Apartmány a Restaurace Na Rychtě -> Apartmán U Jenika

Ubytování v Apartmánech U Jeníka - Lipová-lázně

Letní i zimní rodinná dovolená v Jeseníkách

Upřednostňujete-li soukromí a domácí pohodu před velkými neosobními hotely, vydejte se na dovolenou či prázdninový pobyt do apartmánu U Jeníka v Lipové-lázních. Tato horská lázeňská obec uprostřed nádherné přírody na pomezí Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor je již od počátku 20. století vyhledávaným místem pro letní i zimní rekreaci díky zdravému prostředí a široké nabídce volnočasových aktivit.

Ceny za ubytování v apartmánu Lipová- lázně - U Jenika

Mobil:
605 537304 Petra Harbichová  harbichjan@email.cz
725 667515 Jan Harbich  
Celoročně: 300 Kč/os/noc
dítě od 10 let 300 Kč/os
dítě od 3-10 let 250 Kč/os
dítě do 3 let 80 Kč/os

Platí se 1. den příjezdu 

   
 

Apartmány Jeník v obci Lipová-lázně

Apartmány Jeník nabízejí ubytování ve třech pokojích s celkovou kapacitou až deset osob, cena ubytování je 300 Kč za osobu a noc. Útulně zařízené pokoje nabízejí příjemné celoroční ubytování, které je vhodné zejména pro rodiny s dětmi či skupiny přátel. Hosté mohou využívat společnou kuchyni k přípravě jídel, v létě také venkovní posezení u grilu a krbu. V objektu apartmánů Jeník je uzamykatelná místnost pro uložení kol a lyží. Na pokojích je k dispozici wi-fi připojení k internetu. Prostor pro parkování je na parkovišti sousedního penzionu Na Rychtě. V restauraci Na Rychtě si můžete zajistit pravidelné stravování, v obci Lipová-lázně je k dispozici i celá řada dalších stravovacích zařízení.

Ideální dovolená pro rodiny s dětmi, turisty i sportovce

Ubytování v apartmánech Jeník v Lipové-lázních ocení jak pěší turisté a cyklisté, tak i lyžaři. Bližší i vzdálenější okolí nabízí široké možnosti turistiky po vyznačených turistických trasách. Pro milovníky sjezdového lyžování jsou přímo v obci Lipová-lázně dva skiareály – Ski centrum Miroslav s několika sjezdovkami a snowboardovým svahem a lyžařský areál Lázeňský vrch s tratěmi pro začátečníky i pokročilé. Další sjezdové tratě nabízejí blízké skiareály v Ramzové (Čerňava–Šerák), Ostružné a Petříkově. Za návštěvu stojí i sousední lázně Jeseník. K dopravě do Lipové-lázní a okolních obcí a měst můžete využít železniční i autobusové spoje. Rezervujte si pobyt v apartmánech Jeník pro svou zimní nebo letní rodinnou dovolenou i pro víkendové relaxační pobyty v nádherném prostředí Jeseníků.

Kontakt

Na Rychtě, Lipová 244, Lipová-lázně

Ubytování - Restaurace Na Rychtě

Miroslava Harbichová
mobil: +420 603 418 616
Tel: 584 421 295

 
Ubytování v Apartmánech U Jeníka

605 537304 Petra Harbichová 
 harbichjan@email.cz
725 667515 Jan Harbich  

 

 
  
 
Počasí
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies