Apartmány a Restaurace Na RychtěLipová 244, Lipová-lázně, tel: 584 421 295, e-mail: narychte@email.cz
Apartmány a Restaurace Na Rychtě
Novinky

Apartmán Domeček pronajímáme na letní prázdniny

 

 

 

 VOLNÉ APARTMÁNY - 300 Kč- VÝBORNÁ ČESKÁ KUCHYNĚ -  300 Kč

Apartmány a Restaurace Na Rychtě -> Rekreace Jeseníky

Cyklostezky Lipová Lázně - lyžování Jeseníky

Navštivte Jeseníky. Milovníci cyklistiky si opravdu přijdou na své. Poznejte Jeseníky na kole. Kromě nespočetně značených cyklotras zde naleznete cyklostezky pro horská kola. Využijte naše levné ubytování v příjemně zařízených apartmánech a poctivou domácí českou kuchyni, která vám po takovém úžasném výletě příjde určitě vhod.

Cyklostezky Jeseníky

Využijte nepřeberné množství cyklostezek, kde budete poznávat krásy Jesenických hor a užijte si cyklo dovolenou v Jeseníkách.

mapa cyklostezek Jeseníky
Jeseník-Rejvíz
Priessnitzova 60 malý okruh
Priessnitzova 60 velký okruh

Ostružná - Petříkov - Paprsek - Adamovské údolí - Staré Město pod Sněžníkem - Branná - Ostružná

Lyžování Jeseníky

Navštivte známá lyžařská střediska v Jeseníkách nebo se projeďte na parádně upravených běžeckých trasách s krásnými výhledy hřebeny Jeseníků.

Lyžování v Jeseníkách Lyžování Lipová Lázně

Běžecké lyžování Jeseníky

V zimních měsících je zde pro vyznavače běžěckého lyžování spousta upravených běžěckých tratí s krásnými výhledy na hřebeny Jeseníků.
mapa běžeckých tras Lipová Lázně a Bělá pod Pradědem
mapa tras v okolí chaty Paprsek
aktuální stav udržovaných běžkařských tras

Lyžování Jeseníky

Sjezdové lyžování Jeseníky

Restaurace Na Rychtě vám nabízí levné ubytování v útulných rodinných apartmánech a stravování v restauraci, kde můžete využít i možnost polopenze, snídaní. Nejbližší sjezdovka je Lázeňský Vrch, vzdálená asi 500m, takže dojdete i pěšky. V obci Lipová-lázně se nachází lyžařské středisko Miroslav a několik menších vleků, ve vzdálenosti do 12 km lze využít služeb středisek Ramzová, Petříkov, Ostružná, Červenohorského sedla, popř. Ovčárny (Praděd), Filipovice.

V horkých letních dnech máte možnost navštívit městské koupaliště v Jeseníku, mnoho zatopených lomů v okolí nebo Otmuchówské jezero (Polsko).

Turistika Jeseníky

Naskytují se také ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, houbaření i rybolov ... V okolí se nalézá spoustu zajímavých míst, které je možno navštívit - zámky v Javorníku a Velkých Losinách, vodní tvrz s vlastivědným muzeem, muzeum V. Priessnitze v Jeseníku, rozhledna Zlatý chlum, jeskyně na Špičáku a na Pomezí, mechová jezírka na Rejvízu, přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně, atd.

Nedaleko od Jeseníku v obci Česká Ves můžete navštívit Adrenalin Park, kde můžete navštívit lanové centrum, horolezeckou stěnu, obří lanovku, můžete se projet na čtyřkolkách nebo na koních...

Další zajímavosti:

V Lipové Lázních Naučná stezka Johanna Schrotha, Venušiny misky u Červené Vody, Latzelova stezka krasem Rychlebských hor,rozhledna na Borůvkové hoře, Praděd, Šerák, hrad Kolštejn v Branné, Naučná stezka Bílá Opava, Naučná stezka Vincence Priessnitze, Zlatorudné mlýny na Olešnici, Vřesová studánka, minigolf, golf, horské minikáry na Ramzové, letní bobová dráha na Petříkově, golf v Lipové a projížďky na koních.

V Lipové-lázních i v nedalekém Jeseníku lze využít služeb fitcenter (posilovna, sauna, solárium, masáže), můžete si zajít na squash do Relaxcentra v Domašově nebo na krytý bazén (Lázně Jeseník, Česká Ves). 

Lázeňské procedury

V bezprosřední blízkosti se nachází Lázně Dolní Lipová, kde lze zakoupit léčebné a rehabilitační procedury jako masáže, koupele, zábaly či saunu.

Cyklostezky - Jeseníky lyžování  - levné ubytování Jeseník

Navštivte malebné Jeseníky a kochejte se krásami zdejší přírody.Užijete si zde spoustu sportovního vyžití.Pro milovníky  cykloturistiky tu máme spoustu značených cyklostezek.

Jeseníky jsou také ideální pro turistiku.značené trasy vám ukážou poklady zdejší přírody.

Pokud se rozhodnete pro tuto aktivní dovolenou strávenou v Jeseníkách,využijte naše levné ubytování a výbornou domácí kuchyni.

Kontakt

Na Rychtě, Lipová 244, Lipová-lázně

Ubytování - Restaurace Na Rychtě

Miroslava Harbichová
mobil: +420 603 418 616
Tel: 584 421 295

 
Ubytování v Apartmánech U Jeníka

605 537304 Petra Harbichová 
 harbichjan@email.cz
725 667515 Jan Harbich  

 

 
  
 
Počasí
Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies