Apartmány a Restaurace Na RychtěLipová 244, Lipová-lázně, tel: 584 421 295, e-mail: narychte@email.cz
Apartmány a Restaurace Na Rychtě
Novinky

Apartmán Domeček pronajímáme na letní prázdniny

 

 

 

 VOLNÉ APARTMÁNY - 300 Kč- VÝBORNÁ ČESKÁ KUCHYNĚ -  300 Kč

Apartmány a Restaurace Na Rychtě -> Rekreace Jeseníky

Cyklostezky Lipová Lázně - lyžování Jeseníky

Navštivte Jeseníky. Milovníci cyklistiky si opravdu přijdou na své. Poznejte Jeseníky na kole. Kromě nespočetně značených cyklotras zde naleznete cyklostezky pro horská kola. Využijte naše levné ubytování v příjemně zařízených apartmánech a poctivou domácí českou kuchyni, která vám po takovém úžasném výletě příjde určitě vhod.

Cyklostezky Jeseníky

Využijte nepřeberné množství cyklostezek, kde budete poznávat krásy Jesenických hor a užijte si cyklo dovolenou v Jeseníkách.

mapa cyklostezek Jeseníky
Jeseník-Rejvíz
Priessnitzova 60 malý okruh
Priessnitzova 60 velký okruh

Ostružná - Petříkov - Paprsek - Adamovské údolí - Staré Město pod Sněžníkem - Branná - Ostružná

Lyžování Jeseníky

Navštivte známá lyžařská střediska v Jeseníkách nebo se projeďte na parádně upravených běžeckých trasách s krásnými výhledy hřebeny Jeseníků.

Lyžování v Jeseníkách Lyžování Lipová Lázně

Běžecké lyžování Jeseníky

V zimních měsících je zde pro vyznavače běžěckého lyžování spousta upravených běžěckých tratí s krásnými výhledy na hřebeny Jeseníků.
mapa běžeckých tras Lipová Lázně a Bělá pod Pradědem
mapa tras v okolí chaty Paprsek
aktuální stav udržovaných běžkařských tras

Lyžování Jeseníky

Sjezdové lyžování Jeseníky

Restaurace Na Rychtě vám nabízí levné ubytování v útulných rodinných apartmánech a stravování v restauraci, kde můžete využít i možnost polopenze, snídaní. Nejbližší sjezdovka je Lázeňský Vrch, vzdálená asi 500m, takže dojdete i pěšky. V obci Lipová-lázně se nachází lyžařské středisko Miroslav a několik menších vleků, ve vzdálenosti do 12 km lze využít služeb středisek Ramzová, Petříkov, Ostružná, Červenohorského sedla, popř. Ovčárny (Praděd), Filipovice.

V horkých letních dnech máte možnost navštívit městské koupaliště v Jeseníku, mnoho zatopených lomů v okolí nebo Otmuchówské jezero (Polsko).

Turistika Jeseníky

Naskytují se také ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, houbaření i rybolov ... V okolí se nalézá spoustu zajímavých míst, které je možno navštívit - zámky v Javorníku a Velkých Losinách, vodní tvrz s vlastivědným muzeem, muzeum V. Priessnitze v Jeseníku, rozhledna Zlatý chlum, jeskyně na Špičáku a na Pomezí, mechová jezírka na Rejvízu, přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně, atd.

Nedaleko od Jeseníku v obci Česká Ves můžete navštívit Adrenalin Park, kde můžete navštívit lanové centrum, horolezeckou stěnu, obří lanovku, můžete se projet na čtyřkolkách nebo na koních...

Další zajímavosti:

V Lipové Lázních Naučná stezka Johanna Schrotha, Venušiny misky u Červené Vody, Latzelova stezka krasem Rychlebských hor,rozhledna na Borůvkové hoře, Praděd, Šerák, hrad Kolštejn v Branné, Naučná stezka Bílá Opava, Naučná stezka Vincence Priessnitze, Zlatorudné mlýny na Olešnici, Vřesová studánka, minigolf, golf, horské minikáry na Ramzové, letní bobová dráha na Petříkově, golf v Lipové a projížďky na koních.

V Lipové-lázních i v nedalekém Jeseníku lze využít služeb fitcenter (posilovna, sauna, solárium, masáže), můžete si zajít na squash do Relaxcentra v Domašově nebo na krytý bazén (Lázně Jeseník, Česká Ves). 

Lázeňské procedury

V bezprosřední blízkosti se nachází Lázně Dolní Lipová, kde lze zakoupit léčebné a rehabilitační procedury jako masáže, koupele, zábaly či saunu.

Cyklostezky - Jeseníky lyžování  - levné ubytování Jeseník

Navštivte Jeseníky a poznejte krásy přírody.Čeká na vás spousta  sportovního vyžití.Jste vyznavači sjezdového lyžování?Máme tu pro vás mnoho upravených sjezdovek.Pro milovníky běžeckého lyžování běžkařské trasy s výhledy na hřebeny Jeseníků.Naše hory jsou atraktivní i pro turistiku a cykloturistiku.Využijte značené cyklostezky a kochejte se zdejší zachovalou přírodou.Využijte naši výbornou domácí kuchyni a levné ubytování v příjemných rodinných apartmánech..Jeseníky čekají na vás.

Kontakt

Na Rychtě, Lipová 244, Lipová-lázně

Ubytování - Restaurace Na Rychtě

Miroslava Harbichová
mobil: +420 603 418 616
Tel: 584 421 295

 
Ubytování v Apartmánech U Jeníka

605 537304 Petra Harbichová 
 harbichjan@email.cz
725 667515 Jan Harbich  

 

 
  
 
Počasí
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies