Apartmány a Restaurace Na RychtěLipová 244, Lipová-lázně, tel: 584 421 295, e-mail: narychte@email.cz
Apartmány a Restaurace Na Rychtě
Novinky

Apartmán Domeček pronajímáme na letní prázdniny

 

 

 

 VOLNÉ APARTMÁNY - 300 Kč- VÝBORNÁ ČESKÁ KUCHYNĚ -  300 Kč

Apartmány a Restaurace Na Rychtě -> Ubytování v Jeseníkách Na Rychtě

Ubytování Lipová Lázně - Jeseníky - Na Rychtě

Restaurace Na Rychtě Vám nabízí levné ubytování v Lipové Lázních v Jeseníkách a ideální bezstarostnou dovolenou pro rodiny nebo skupiny přátel v lázeňském městě. Nabízíme vám ubytování v útulných apartmánech a stravování v místní restauraci, kde si vyberete  z bohaté nabídky domácí české kuchyně.

 Ubytování Lipová Lázně - Jeseníky

Ubytování Jeseníky

Lipová Lázně je malebná vesnice jesenických hor. Nedotčená příroda Jeseníků, útulné ubytování v našich apartmánech v Jeseníkách a vyhlášená domácí kuchyně restaurace Na Rychtě vám zaručí příjemnou relaxaci a načerpání nových sil. V zimě zde můžete využít spoustu sjezdovek, běžeckých tras, na podzim a v létě cyklotrasy nebo trasy pro pěší turistiku. Můžeme Vám doporučit velký výběr léčebných a relaxačních procedur ve zdejších lázních.

Neváhejte a ubytujte se v Jeseníkách ještě dnes.

Apartmány - Ubytování Lipová Lázně

Ubytování vám nabízíme formou šesti apartmánů o celkové kapacitě 38 lůžek. Ubytujte se v Jeseníkách přímo v budově restaurace nebo v samostatném domku, apartmánu U Rychty / Domeček /, který sousedí s budovou restaurace.

Ubytovani Jeseníky - Apartmány Lipová Lázně - Na Rychtě

 Ubytování v Jeseníkách - Apartmány na RychtěApartmány Lipová Lázně

Máme k dispozici ubytování v apartmánech v 1. patře a v podkroví.

Apartmány jsou vybaveny předsíňkou, kuchyňkou, jídelním koutem, lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, TV, WI-FI, sociálním zařízením. Stravování vám zajistíme v naší restauraci Na Rychtě formou polopenze nebo si můžete vybrat sami z obsáhlé nabídky jídelního lístku.V letních měsících využijete naši terasu a pochutnáte si na uzených specialitách. Parkování je zajištěno.


Aktivní pobyt v Jeseníkách

Ubytování v apartmánech Na Rychtě v Lipové-lázních je vhodné pro všechny, kteří si chtějí odpočinout a prožít aktivní dovolenou v Jeseníkách. Jeseníky nabízejí turistické trasy pro pěší i cyklostezky, v zimě využijete běžecké tratě i upravené sjezdovky. Přímo v obci je lyžařský areál Miroslav a výborně dostupná jsou i střediska Ramzová, Červenohorské sedlo či Ovčárna. V okolí Lipové-lázní najdete řadu přírodních i kulturních památek. V apartmánech Na Rychtě prožijete nezapomenutelnou dovolenou.

Kontakt

Na Rychtě, Lipová 244, Lipová-lázně

Ubytování - Restaurace Na Rychtě

Miroslava Harbichová
mobil: +420 603 418 616
Tel: 584 421 295

 
Ubytování v Apartmánech U Jeníka

605 537304 Petra Harbichová 
 harbichjan@email.cz
725 667515 Jan Harbich  

 

 
  
 
Počasí
Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu